KURUMSAL

Hakkımızda

Hikayemiz

 

Hazallar Ticaret yaklaşık 35 yılı aşkın süredir Ankara'da 2.El ve Spot Elektronik eşya alım satım işini yapan bir mağazadır. Satmak istediğiniz ikinci el laptop, notebook, Lcd ve Led Tv, Klimalar, Koşu Bantları, Play Stationlar, Ses ve Müzik Sistemleri, Projeksiyon cihazları, Jeneratörler ve diğer elektronik eşyalarınızı nakit olarak almaktadır.

 

Ankaranın en eski 2.el eşya alan yeri olarak sizlere anında en iyi fiyatı sunmak için buradayız. Satmak istediğiniz eşya için kalkıp buralara kadar gelmenize bile gerek kalmıyor, firmamız whatsapp uygulaması üzerinden 2.El eşya alımı yapmaktadır. Yapmanız gerreken de oldukça kolay, önceden satacağınız ürünün bir kaç açıdan fotoğrafını çekin yada whatsapp ı açıp bir kaç açıdan çekin, sonra o fotoğrafları 0 532 563 02 08 numaralı hattımıza gönderin ve size incelme yapıp hemen fiyat verelim. Verdiğimiz fiyat sizinde istediğiniz gibi ise hemen bize konum atabilir yada telefon ile arayarak adres verebilirsiniz.

 

Firmamız Başkentin dört bir yanına en hızlı ve seri şekilde hareket ederek, satacağınız ürünleri almak için gelmektedir. Ürünler resimde görüldüğü gibi sorunsuz ise bir aksaklık yok ise hemen orada ücretinizi ödeyip eşyalarınızı satın alıp güvenli sorunsuz bir ticareti tamamlamış oluyoruz.

VİZYONUMUZ

Neleri Hedefliyoruz

Ankaranın tüm ilçelerinden mahalle ve semtlerinden satmak istediğiniz ikinci el eşya, mobilya, elektronik eşyaları nakit olarak en hızlı şekilde almak ve ihtiyacınız olan parayı nakit olarak orada ödemek.

MİSYONUMUZ

Nasıl Yapıyoruz

Her müşteriye aynı özveri ve kalite ile hizmetimiz ulaştırıyor ve en güvenli şekilde ticaret yapmanızı sağlıyoruz. Uzman ekibimiz istediğiniz adrese gelerek ücretsiz fiyat keşfi yapıyor ve size en doğru fiyatı sunuyor.

Firmamız; Ankara 2.el laptop alanlar kelimesi üzerinden yapacağınız aramalara da Hazallar size en iyi fiyatı verecek spot elektronik mağazasıdır. Yine aynı şekilde bir çok elektronik ürünü kullanılabilir durumda ve sağlam olması durumunda bizi arayarak fiyat alabilir ve nakite çevirebilirsiniz. İkinci El Lcd ve Led Tv Alanlar arasında size en iyi fiyatı veren firma olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 

Bir çok elektronik ürünü hem alıyoruz hem de satıyoruz. İhtiyacınız olan cihazları uygun fiyata web sitemizdeki ürünlerimiz sayfasında bulabilirsiniz. Firmamız gördüğünüz ürün ne ise bire bir o ürünü size ulaştırmaktadır. Sıfır ve spot olan ürünlerde zaten birebir orijinal firma garantisi geçerli olup kurumları bile yetkili servis tarafından yapılmaktadır. İkinci el cihazlarda ise firmamız ürün durumuna göre belirli sürelerde garanti vermektedir. İster iş yerimize gelip görerek istersenizde adresinize kargo ile gönderim yaparak satın almak imakanınız bulunmaktadır.

 

Ankaranın elektronik eşya mağazası Hazallar Elektronik Spot Eşya 2.El Eşya konularında sizlere en doğru ve kaliteli hizmeti sunmak için burada. Firmamız adres ve telefon bilgisini iletişim sayfamızda bulabilirsiniz.