HİZMETLERİMİZ

İkinci El Bilgisayar Alanlar Ankara

 

Evinizde, iş yerinizde, ofisinizde, okulunuzda yada farklı bi yerde bulunan bilgisayarlarınızı artık satmanız gerekiyorsa sizlere yardımcı olacağımızı bilmenizi isteriz. Bazen teknolojik sebeplerden aldığınız bilgisayarları yükseltmek için bir öncekini satmak gerekir, bazende artık kullanmak istemediğiniz için satmak istersiniz. Sebebi her ne olursa olsun İkinci El Bilgisayar Alanlar Ankara aramasında sizlere en iyi şekilde yardımcı olmak için hizmetinize hazırız.

 

Ankara'nın neresinde olursanız olun sizlere bir telefon kadar yakın olduğumuzu bilin, satmayı düşündüğünüz bilgisayarın marka ve modelini bize 0532 563 02 08 numaralı mobil hattımızdan ya da 0 (312) 324 1624 sabit hattımızdan bildirerek fiyat isteyebilirsiniz. Eğer marka model bilgisine sahip değilseniz ürünün fotoğraflarını çekerek bize 0532 563 02 08 numaralı mobil hattımızdan aracılığı ile whatsapp üzerinden yollayarak fiyat alabilirsiniz.

ikinci el bilgisayar alım satım

Spot ve Sıfır kutusu açılmamış bilgisayarlarınızı da satmak isterseniz yine aynı şekilde yardımcı olduğumuzu bilmenizi isteriz. iletişim numaralarımızdan ve isterseniz de iş yerimize uğrayarak tüm ikinci el bilgisayar alım satım işlemlerini yüz yüze yapabilirsiniz.

Diğer Hizmetlerimiz

2. El Jeneratör Alanlar Ankara

2. El Lcd Tv Alanlar Ankara

2. El Laptop Alanlar Ankara