HİZMETLERİMİZ

2. El Laptop Alanlar Ankara

 

2. El Laptop Alanlar denince Hazallar Ticaret bünyesinde barındırdığı uzman personeli ve elektronik eşya alımındaki yılların vermiş olduğu profesyonellik ile sizlere en doğru fiyatı verecektir.

TELEFON : 0 532 563 02 08

Elektornik ürünleri alırken bir çok kriter değerlendirilerek fiyat verilir. Sizden satın alacağımız ikinci el yada sıfır bir laptopa verilecek fiyatı nelerin belirlediğini merak edenler için kısaca bir kaç madde halinde belirtmek isteriz.

2. El Laptop Alanlar Fiyatı Neye Göre Verir ?

  1. İlk olarak ürünün makyaj durumu , yani kasasının ekranının , tuşlarının yıpranma kullanıma bağlı oluşan solma durumu. Cihaz ne kadar sorunsuz ise okadar iyidir.
  2. İkinci olarak cihazınızın kullanım süresi, yani ne zaman satın aldığınız ve kaç yıl ay gün dür kullandığınız
  3. Üçüncü olarak ise tabiki içerik, yan laptop un işlemcisi, ram, hdd, ekran kartı gibi bileşenleri.
  4. Dördüncü olarak bir üstteki maddede belirttiğimiz işlemci konusu, işlemcinin kaçıncı nesil olduğu. Ramlerin hızı ve ekran kartınızın kapasitesi gibi.
  5. Beşinci maddemiz ise aksesuarları, laptopun mouse, tarayıcı, yazıcısı, webcamı vs gibi ekstra araçları.

Bu saydığımız kriterleri gözden geçirdiğimizde satmak istediğiniz 2.el laptop notebok cihazınıza fiyat veriyoruz. Tabi birde kullanılmamış cihazlar yani sıfır olan spot laptoplarınız, sıfır cihazlarada fiyat verirken yine aynı kriterler geçerli oluyor, içeriğe marka ve modeline bakılarak size en uygun fiyatı veriyoruz.

2. El Laptop , Sıfır Spot Laptop hangi gurupta olursa olsun, aldığımız alacağımız cihazlarınızın ödemesini nakit olarak yapıyoruz. Anında anlaştığımız para üzerinden size ödeme yapıyoruzz.

Diğer Hizmetlerimiz

İkinci El Bilgisayar Alanlar Ankara

2. El Jeneratör Alanlar Ankara

2. El Lcd Tv Alanlar Ankara